ניקוי ספות שטיחים וריפודים
דף הבית » תקנון האתר

תקנון האתר

תנאי שימוש באתר נקי מחדש
תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד

קדימון
אתר נקי מחדש (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר ("שירותי ניקוי, תיקון וחידוש מערכות ישיבה, שטיחים וריפודים") ייצוגי עבור נקי מחדש והנך מוזמן לקחת בו חלק ולצפות בו בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.
בעת שימוש באתר הינך מאשר ומסכים לכל תנאי תקנון האתר.
בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.
הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

קניין רוחני
האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנזכר לעיל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר נקי מחדש ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר נקי מחדש
בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

תוכן האתר
אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.
קישורים חיצוניים לאתר אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.
התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של נקי מחדש ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

ניהול משתמשים ומבקרים באתר
הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.
צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר נקי מחדש.
אם כל האמור, חברת נקי מחדש שומרת לעצמה את הזכות לשמור את פרטי יצירת הקשר של כל המשאירים זאת באחד מדפי וטפסי יצירת הקשר באתר. וזאת על מנת לשלוח בעת הצורך והרצון הודעות בנוגע לעדכונים, מבצעים וכל הודעה חוקית אחרת.

מחירים
ככל שיוצג באתר מידע על מחירים כלשהם של שירותים ומוצרים שונים, הוא יסופק כשירות למשתמשים באתר. החברה עושה מאמצים רבים כדי להבטיח שכל המחירים, התנאים והמדריכים באתר יהיו מלאים ומדויקים בעת פירסומם, עם זאת, הם יהיו נתונים לשנוי מעת לעת על פי החלטת החברה ומבלי שתינתן כל הודעה מוקדם על השינויים כנזכר לעיל.
המחירים היחידים בהם החברה תהא מחויבת לגבי שירותיה הם אך ורק המחירים שסוכמו בין החברה – למזמין העבודה. במקרה בו נפלה טעות במחיר של שירות או מוצר, טעות זו לא תחייב את החברה, ובכל מקרה המחיר הקובע יהיה המחיר שנקבע בין החברה – למזמין העבודה.

המידע באתר
המידע באתר הינו למטרות כלליות ואינפורמטיביות בלבד ואינו מהווה המלצה ו/או דרך לבצע פעולות מסוימות. ועל ככן מודע המשתמש שכל העצות, המדריכים, הכתבות, המאמרים, הבעות העמדה או כל מידע אחר המוצג באתר נעשה על פי שיקול דעתו של המשתמש ובאחריותו בלבד.

גילוי נאות
באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.
בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

איזור שיפוט

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.

ט.ל.ח

 

ניקוי ספות שטיחים וריפודים

אל תשאירו את הריפוד מלוכלך

אנחנו כאן בשבילכם !

או חייגו עכשיו

055-300-2030

דילוג לתוכן
חיוג מהירוואטסאפ