ניקוי ספות שטיחים וריפודים
דף הבית » בלוג » ניקוי שטיחים מחיר

תוכן העניינים

ניקוי שטיחים מחיר

כאשר מדברים על ניקוי שטיחים מחיר, חברות ניקוי שטיחים נוטות לגבות ולעדכן את המחירון על סמך המספר מטרים רבועים של השטיח הנייד או מקיר לקיר. עבור ניקוי שטיח סינטטי במפעל עד לגודל של 4 מ"ר וכולל איסוף והחזרה אתם צפויים לשלם סכום שנע בין 250-350 ש"ח. אך ככל שיש לכם יותר שטיחים למסור לניקוי כך העלות פר שטיח צפוי לרדת משמעותית. מעוניינים לשמוע מהו המחירון ניקוי שטיחים המלא? במאמר הבא אנו נפרט את כל מה שתרצו לדעת בנוגע לניקוי שטיחים מחירים.

לייעוץ חינם והצעת מחיר השאירו פרטים

שטיחים צובעים לכלוך, אבק, כתמים ואלרגנים מדי יום, כך שקרוב לוודאי שהשטיח שלכם יזדקק לניקוי עמוק פעם או פעמיים בשנה, בהתאם למיקום השטיח, הצבע שלו, גילו ומספר הנפשות המתגוררות בבית. בעוד שניקוי שטיחים עשה זאת בעצמך יכול לפעול מצוין בתחזוקה שוטפת, מפעל לניקוי שטיחים, או לחלופין ניקוי שטיחים בבית הלקוח בעזרת מנקה שטיחים עם ציוד מתקדם יכול לבצע הסרת כתמים, אבק וחיידקים בצורה שלא ניתן להשיג בניקוי לבד.

ניקוי שטיחים מחיר

הגורמים להערכת מחיר ניקוי שטיחים

כמו שככל הנראה אתם כבר יודעים, ישנם מגוון רב של סוגי שטיחים, כל שכל סיב של שטיח מצריך שיטת ניקוי שונה. לכן עלות ניקוי שטיח מסיב סינטטי זול יותר מניקוי שטיח מסיב טיבעי כמו שטיח כותנה, שטיח משי או שטיח צמר. בנוסף, ישנן שטיחים שארוגים בעבודת יד ויש גם כאלה שעשויים על ידי מכונה, מחיר ניקוי שטיחים בעבודת יד הינו גבוה יותר מכיוון ששטיחים אלו צריכים לקבל טיפול עדין ומדויק. כמו כן, אם מדובר בניקוי שטיח לאחר הצפה, ייתכן שהמחיר ניקוי שטיח תהיה טיפה יקרה יותר מאשר שירות של נטרול ריחות כתוצאה משתן או צואה. שטיחים לאחר הצפה בדרך כלל ניזוקו ונגרם להם זליגת צבעים, התקשות ובמקרים נדירים גם קרעים והתפוררות.

מחירון ניקוי שטיחים

*טל"ח

יודגש שאלו מחירים כללים ואינם יכולים להיות מדויקים משום שישנם מספר רב של פרמטרים שמושפעים אחד מהשני במחיר ניקוי שטיחים. ישנם חברות רבות שמבצעות טיפול אחיד לכלל השטיחים וכתוצאה מכך מספקות מחיר אחיד לכל סוג של שטיח. אנו בחברת נקי מחדש מאמינים שכמו שכל שטיח מיוצר מחומרים שונים, כך גם שיטת הניקוי שלו צריכה להיות שונה. בסופו של דבר, עקרות אלו עוזרים לנו לשמור על הסטנדרטים הגבוהים ועל רמת הניקוי הכל כך קפדנית שלקוחותינו נהנים ממנה. בנוסף על כך, שימוש בחומרים לא מותאמים לסיב השטיח עלולים לגרום לנזק לשטיח בטווח הרחוק, לצורך כך ניתן דוגמה: כאשר אתם תלכו למוסך לצורך קניית שמן לרכב הייתם רוצים שיביאו לכם שמן שמיועד למשאית? אנו בטוחים שלא! למרות ששמן של משאית יצליח לגרום לכך שהרכב ינוע מספר רב של קילומטרים ללא הבדל, אך בסופו של דבר הוא יגרום למנוע לנזק לא בר תיקון. כך גם שטיחים, לכל סיב ישנו חומרים שמיועדים לו, צמר, כותנה וחבל אינם דומים כלל וכלל לסיבים סינטטיים, ויסקוזה וכו'…

לקוחות ממליצים
איילת ששון
איילת ששון
קרא עוד
החוויה שלי על ניקוי שטיחים של נקי מחדש מושלמת! שירות אדיב ומקצועי והכי חשוב השטיח חזר נקי כמו חדש
לוי עטרי
לוי עטרי
קרא עוד
השירות היה מצוין ויחס בסדר גמור. זה שטיח יקר מאוד ובן יותר מ 50 שנה והיה חשוב לי מאוד שלא ייגרם נזק. אני מרוצה מאוד שבחרתי בהם ואמשיך להיעזר בהם גם בהמשך.
תמר אפרתי
תמר אפרתי
קרא עוד
וואו! כל פעם הייתי מנקה את השטיח בבית בעזרת חברה או אפילו בעצמי כי לא האמנתי שבאמת מפעל יכול להגיע לתוצאות כאלה. אני עם ילדים קטנים ותינוקת בבית ואפילו הכתמים של הטושים שלהם ירדו לגמרי!
ליהי פרי
ליהי פרי
קרא עוד
הם היו מדהימים. היה חשוב לי שהשטיח יגיע תוך כמה ימים ואמרו שיעשו מאמצים כי השטיח צריך לעבור ייבוש. למרות זאת השטיח חזר אלי לבית תוך 3 ימים ונקי לחלוטין. תודה לכם
הקודם
הבא

מה עוד חשוב חוץ ממחיר ניקוי שטיחים בזול

כאשר אתם מחפשים מהם מחירי ניקוי שטיחים כדי שתדעו עוד מספר פרמטרים שעלולים להשפיע על ניקוי שטיחים מחיר. ישנם מספר רב של גורמים שיכולים להשפיע ולהטות את המוזנים של המחיר לכיוון יקר או למחיר זול. בדרך כלל המחיר הינו פקטור של מספר גורמים כדלהלן:

  1. שיטת העבודה – ישנן שיטות רבות לניקוי שטיחים, ואלו בהחלט עלולים להשפיע על מחיר ניקוי שטיחים. ישנם מכונות שמסוגלות לבצע את הניקוי בצורה טובה וללא נזק, ולצערנו ישנם מכונות שהמחיר עבודה שלהם זול – אך אלו מסוגלים לגרום לנזק לשטיח כתוצאה ממברשות לא איכותיות. לכן שיטת העבודה ואיכות מכשירים ירודה בהחלט עלולה להשפיע על ניקוי שטיחים במחיר זול. כמו כן, ישנם שטיחים שניתן לבצע להם ניקוי רק בשיטת ניקוי יבש לשטיחים, כמובן שגם פרמטר זה משפיע על המחיר הזול או המעט יותר יקר.
  2. איכות החומרים – זה לא סוד, כמו כל חומרים, ישנם חומרים זולים וחומרים שהמחיר שלהם יותר יקר. חומרים זולים אולי יכולים לעזור לכם לחסוך כמה שקלים בכיס ולגרום לכך המחיר ניקוי שטיחים יהיה בזול. אך חומרים זולים יכולים לגרום לזליגת צבעים שיכערו את השטיח לחלוטין. עלות תיקון שטיחים מקצועי כתוצאה מנזקים אלו עלולים להגיע למחירים של אלפי שקלים. שלא נדבר על כך שחומרים לא איכותיים אינם יכולים לבצע הסרת כתמים בצורה משביעה רצון עבורכם. מעבר לכך, כאשר מדובר על זמני איסוף והחזרת השטיח במרבית המקרים תרצו שהשטיח יוחזר אליכם במהירות ובשירות VIP לכן לפני שתבצעו ניקוי שטיחים מחיר זול בקשו בכתב התחייבות לזמני הגעה סבירים.
  3. איכות השירות – ככל הנראה לא חשבתם על כך. כדי שחברה מקצועית לניקוי שטיחים תעניק לכם שירות ראוי היא צריכה לפרנס מספר רב יותר של עובדים במחלקת שירות הלקוחות. כל חברה יכולה לחסוך בכסף בכך שהיא תדלל את שירות הלקוחות שלה, אך האם במקרה של בקשות מיוחדות או נזק לשטיח הייתם רוצים שיענה לשיחת הטלפון שלהם נגיע מכירות זועם, לחוץ וכתוצאה מכך לא יטפל כראוי בפנייה שלכם?.
  4. זמני העבודה והייבוש – ישנו 2 שיטות לייבוש השטיח, ייבוש בשמש או ייבוש בחדרי ייבוש מקצועיים. השיטה המומלצת ביותר הינה בחדרי ייבוש מקצועיים, בשיטה זו החברה לניקוי שטיחים במחיר משתלם תוכל למדוד ולהיות בבקרה בטמפרטורת הייבוש. לעומת זאת, שיטת הייבוש בשמש הינה השיטה הזולה ביותר, שכן השמש לא גובה מחיר עבור זמני הפעילות שלה. אך החסרונות של ייבוש בשמש שלא מספרים לכם הינם דהייה של צבעי השטיח, וכמובן בחודשים המעט יותר קרים אי ייבוש השטיח כראוי בזמן הדרוש לכך. חשוב שתדעו – זה שייקח יותר זמן לשטיח להתייבש עלול לגרום לכך שייווצר על השטיח עובש, טחב, פטריות וריח רע (במיוחד במקרים של ניקוי שטיחים מצמר) אלו עלולים להיווצר במקרה והשטיח לא יתייבש תוך 48 שעות.
  5. איכות העבודה – הרי זה ברור וידוע לכל שמשפט "לפעמים הזול עלול לעלות במחיר יקר" צודק במקרים רבים. עלות קניית שטיח יכול להסתכם בעשרות אלפי שקלים, אז אנו שואלים אתכם, לא הייתם רוצים להיות רגועים ולהפקיד את השטיח שלכם בידיים טובות גם אם המחיר ניקוי יעלה במעט יותר יקר?.
למה לבחור בנו
המלצות
לקוחות ממליצים
אחריות מלאה
שירות בכל הארץ
שירות בכל הארץ

מה אתם הייתם עושים?

כאשר רוצים לבצע ניקוי לשטיחים שבביתנו עומדים לרשותנו מספר אופציות שנעבור עליהם כאן ועכשיו.

  • תחזוקה שוטפת לשטיחים (בחינם) – הרי זה ברור, שטיחים בדרך כלל מתלכלכים במהירות רבה. משום שבדרך כלל השטיחים נמצאים באזורים שוקקים חיים בבית, או אפילו ליד חלון שפתוח במהלך שעות היום, סיכוי גדול שהשטיח שברשותכם מתלכלך דיי מהר. לפי הניסיון שלנו, השטיח צובר כמות דיי גדולה של אבק תוך מספר ימים, כך לכל הפחות כל שבוע נצרך מכם לבצע ניקוי שטיחים במחיר אפסי וללא עלות. כל שעליכם לעשות זה להרים את השואב אבק, ולהבריש את השטיח מספר דקות כדי לשאוב את כל הלכלוך והאבק שעל פני השטיח.

 

  •  ניקוי השטיח מכתמים – הרי זה קרוב לוודאי יקרה תוך מספר חודשים לכל היותר, במיוחד בשטיחים בהירים. השטיח עבר לא מעט, וייתכן שנשפך עליו משקה מסוים, אחד מאורחי או דיירי הבית לא הוריד נעליים בכניסה ודרך על השטיח עם בוץ או כתמים שמקורם אינם ידועים. קרוב לוודאי שתוך מספר חודשים השטיח שלכם יצבור מעט כתמים שתוכלו ואפילו מומלץ להסיר אותם לבד ובמיידי ולא לשלם מחירים גבוהים עבור הזמנת בעל מקצוע לניקוי כתמים מזעריים וקטנים. כל שעליכם לעשות זה לקנות ערכה לניקוי שטיחים במחיר זול ולבצע הסרה לכתם לבד במחיר זול של חומר לניקוי שטיחים.

 

  • הזמנת חברה לניקוי שטיחים – בסוף זה נצרך ואין שום אופציה אחרת. לא משנה כמה תנסו לבצע ניקוי לשטיח בעזרת שואב אבק או חומרים ביתיים, בסופו של דבר תרצו להחזיר את השטיח לקדמותו, לשם כך נצרך מכם להזמין חברה לניקוי שטיחים במחיר משתלם. אם הגעתם לפה כנראה שחיפשתם ניקוי שטיחים מחיר, לכן אנו נתן לכם את דעתנו והערכתינו מה הם המחירים לניקוי שטיחים. לפני כן כדאי שתדעו, כאשר תחפשו ניקוי שטיחים מחירים אתם תתקלו במספר רב של מחירים. כמו כל שירות כזה או אחר, ישנם אינספור מחירים וכל חברה דורשת מחיר אחר עבור השירות שלה. בדרך כלל שטיחים הינם פריטים שהמחיר קנייה שלהם לא זול בלשון המעטה, לכן חשבו בעצמכם, לאחר שעברתם ועשיתם ככל שביכולתכם (כמבואר בסעיפים 1,2) לא הייתם רוצים לקבל ניקוי מקצועי במחיר משתלם כדי שתוכלו להנות שוב מהשטיח מספר חודשים נוספים? אנו מאמינים שכן. לכן האפשרות היחידה עבורכם היא להזמין חברה לניקוי שטיחים מחיר משתלם, ולא לנסות לנקות את השטיח לבד בעזרת ניסויי במספר חומרים במחירים זולים שעלולים לגרום לנזק שהעלות תיקון שלו יקר למדי.

ניקוי במחיר משתלם – האיכות מנצחת

כפי שכבר הסקתם מהמאמר הנזכר לעיל, אנו בחברת נקי מחדש שמים דגש על שירות, איכות ומקצועיות ללא פשרות. אנו מאמינים שלכל שטיח מגיע את הטיפול הטוב ביותר, ולא לגרוע מכך שנספק גם ניקוי שטיחים מחיר משתלם. אך אם כל האמור, אנו יודעים שלא נספק עבורכם את הניקוי שטיחים מחיר זול ביותר, אלה אל המחיר המשתלם והאטרקטיבי ביותר בהתאם לאיכות העבודה שנספק לכם. "התסכול מביצוע גרוע נשאר זמן רב לאחר שפג טעמו הטוב של המחיר הנמוך"

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ חייגו אלינו: 055-300-2030

שאלות בנושא מחיר ניקוי שטיחים

המחיר ניקוי שטיחים במפעל מעט יותר יקר, אך הוא כולל בתוכו שינוע של השטיח מביתכם וחוסך מכם לכלכוך ופתרון של ייבוש השטיח בבית.

מעבר לכך, ניקוי שטיחים במפעל הינו ניקוי מקצועי ואמין יותר. כך שאם ביצעתם ניקוי שטיח במפעל אנו נחזיר לכם את השטיח ארוז בניילון במצב כמו חדש, ובדרך כלל במחיר של עשירית ממחיר של שטיח חדש.

כמובן! המחירים כוללים איסוף והחזרת השטיח מביתכם ללא עלות נוספת!.

תוכן העניינים

מאמרים אחרונים בנושא
אודות הכותב
Picture of מאיר כהן
מאיר כהן

שלום שמי מאיר כהן בן 38, נשוי לנועם ואבא לאורי ואליאב. מנכ"ל נקי מחדש חברה לניקוי ספות, מפעל לניקוי שטיחים ושירותי ניקוי פוליש, דירות מקבלן ולאחר שיפוץ מהמובילות ביותר בארץ. בעל הסמכה בין לאומית לחידוש טקסטיל. פתחתי את חברת נקי מחדש מתוך רצון להעניק שירות ואיכות שלא רואים בארץ, במיוחד בתחום של שירותי ניקיון. וזאת בדיוק הסיבה לכך שאנחנו החברה היחידה שמתחייבת להגיע לתוצאות הטובות ביותר. במידה ולא עמדנו בהתחייבות שלנו - לא נגבה תשלום.

הישארו מעודכנים
אהבתם? שתפו את החברים
להזמנות והצעת מחיר חייגו:

055-300-2030

או השאירו פרטים ונחזור אליכם עם מחיר מותאמת אישית!
ניקוי ספות שטיחים וריפודים

אל תשאירו את הריפוד מלוכלך

אנחנו כאן בשבילכם !

או חייגו עכשיו

055-300-2030

דילוג לתוכן
חיוג מהירוואטסאפ