ניקוי ספות שטיחים וריפודים
דף הבית » ניקוי ספות בד » ניקוי ספות קטיפה

תוכן העניינים

ניקוי ספות קטיפה

בחירת ספת קטיפה באה לומר אמירה נועזת. אי אפשר להתעלם מהברק, תחושת הרכות והמראה היוקרתי שספות קטיפה משדרות. חשוב לדעת, הנוכחות המרשימה של הקטיפה פירושה שכל שינוי צבע או כתם בולט הרבה יותר. ברגע שקרני השמש פוגעים בספה נוצר פגם אותו רק ניקוי מקצועי יוכל לפתור.

ניקוי ספות קטיפה

ניקוי ספות קטיפה מקצועי

התועלת של ניקוי ספות קטיפה באופן מקצועי היא רבה. במהלך הזמן, על הריפוד נצבר אבק וחול החודר לעומק הסיב. כתוצאה מכך החול והאבק יוצרים חיכוך בסיב. מצב כזה עלול לגרום לקרע או לנזק חמור בריפוד שלכם. במקרה בו חדר חול לעומק הסיב, שואב אבק ביתי אינו מספיק. חברת נקי מחדש מספקת שירותי ניקוי וחיטוי ספות, לרבות קטיפה. אנו מספקים מענה מקצועי ומהיר בחיטוי, ניקוי וחידוש הספות. אנו יודעים להתמודד עם הכתמים הקשים ביותר כגון כתמים של שתן, כתמי דיו וטושים ואף נזקי קיא.

ההבדלים בין ספת קטיפה מבד סינטטי - לבד טבעי

עד לא מזמן ספות כותנה, פשתן וקטיפה היו נארגות מסיבים טבעיים בלבד. בחלוף השנים, בזכות הטכנולוגיה החדישה שסובבת אותנו, מפעלי ייצור הרהיטים החלו להשתמש בבד קטיפה סינטטיים. לקהל הלקוחות שרוצים ספות קטיפה נקיות בבית אלו חדשות נהדרות!. לפני ייצור הבד הסינטטי ניקוי כתמים של דם, קפה ויין היו מעט מסובכות ולא צפויות. כעת בזכות ייצור הבד החדשני, ניתן לנקות ספות קטיפה בעזרת ניקוי מקצועי ולקבל תוצאות מדהימות!.

כיצד לבצע ניקוי כתמים מספות קטיפה

לקטיפה יש מוניטין שמתאימה לאנשים קפדניים. היא בעלת תחזוקה גבוהה שנראה שמתאימה רק לאלפיון העליון. אף על פי שספות מקטיפה נראות יוקרתיות ללא ספק, ספות מקטיפה לא דורשות טיפול יותר מידי מיוחד. אם תרצו לשמור על ספת הקטיפה שלכם, המשימה החשובה ביותר עבורכם היא לנקות אותה בעדינות ובאופן קבוע. צחצוח קליל ושאיבת אבק קפדנית עם שואב אבק בעל חיבור למברשת ריפודים יעזור לכם רבות בתחזוקה השוטפת. כדאי גם להזיז, להפוך ולנער את הכריות של ספות הקטיפה שלכם אחת לתקופה, בכך תמנעו קמטים שיכולים להיות קשים להסרה.

עם זאת למרות כל המאמצים שלכם יש מספר בעיות נפוצות עם ספות קטיפה שצפויות להתגלות במשך הזמן. למרבה המזל ניתן לטפל באלה בקלות בבית, הידע כיצד להתמודד איתם תעזור לכם רבות בשמירה על הספה במיטבה.

סימני לחץ על המושבים: מכיוון שמראה הקטיפה מסתמך על אחוז קטן של סיבים יותר גבוהים משאר חלקי הבד. ישנה אפשרות שכאשר תשבו עליהם זמן רב ייווצר סימני לחץ שיתבטא בכך שבאזורי הישיבה הבד יקבל גוון צבע שונה. לא ניתן למנוע סימנים אלה והם דבר שגרתי ברהיטי קטיפה. רוב הסיבים יתאוששו בסופו של דבר מעצמם. כדי להיפטר מהם מהר יותר, ניתן להתחיל בפעולת ניקוי בעזרת קיטור. בנוסף ניתן להיעזר במברשת בעלת סיבים עדינים ולצחצח בעדינות לכיוון האריגה ובכך להרים את בד.

איבוד ברק: עם הזמן הקטיפה עלולה לאבד לגמרי את הברק שלה, מכיוון שסיבים קורסים מעט באופן טבעי. לפעמים סיב הקטיפה מופנה כנגד האריגה, במצב כזה היפוך הסיב יכול לפתור את הבעיה. במידה ויש לכם מושבים נשלפים תוכלו להפוך את כריות הספה.

אולי יעניין אותכם גם ניקוי ספות אימפלה

כיצד לתחזק ספות קטיפה בקלות !

לקטיפה יש מוניטין שמתאימה לאנשים קפדניים, היא בעלת תחזוקה גבוהה שנראה שמתאימה רק לאלפיון העליון. למרות שספות מקטיפה נראות יוקרתיות ללא ספק, ספות מקטיפה לא דורשות טיפול יותר מידי מיוחד. אם תרצו לשמור על ספת הקטיפה שלכם המשימה החשובה ביותר עבורכם היא לנקות אותה בעדינות ובאופן קבוע. צחצוח קליל ושאיבת אבק קפדנית עם שואב אבק בעל חיבור למברשת ריפודים יעזור לכם רבות בתחזוקה השוטפת. כדאי גם להזיז, להפוך ולנער את הכריות של ספות הקטיפה שלכם אחת לתקופה, בכך תמנעו קמטים שיכולים להיות קשים להסרה.

עם זאת למרות כל המאמצים שלכם יש מספר בעיות נפוצות עם ספות קטיפה שצפויות להתגלות במשך הזמן. למרבה המזל ניתן לטפל באלה בקלות בבית, הידע כיצד להתמודד איתם תעזור לכם רבות בשמירה על הספה במיטבה.

סימני לחץ על המושבים: מכיוון שמראה הקטיפה מסתמך על קצת סיבים יותר גבוהים משאר חלקי הבד, ישנה אפשרות שכאשר תשבו עליהם זמן רב ייווצר סימני לחץ שיתבטא בכך שבאזורי הישיבה הבד יקבל גוון צבע שונה. לא ניתן למנוע סימנים אלה והם דבר שגרתי ברהיטי קטיפה. רוב הסיבים יתאוששו בסופו של דבר מעצמם. כדי להיפטר מהם מהר יותר ניתן להתחיל בפעולת ניקוי בעזרת קיטור. בנוסף ניתן לרכות מברשת בעלת סיבים עדינים ולצחצח בעדינות לכיוון האריגה ובכך להרים את בד.

איבוד ברק: עם הזמן הקטיפה עלולה לאבד לגמרי את הברק שלה מכיוון שסיבים קורסים מעט באופן טבעי. לפעמים סיב הקטיפה מובנה כנגד האריגה, במצב כזה היפוך הסיב יכול לפתור את הבעיה. במידה ויש לכם מושבים נשלפים תוכלו להפוך את כריות הספה.

תוכן העניינים

להזמנות והצעת מחיר חייגו:

055-300-2030

או השאירו פרטים ונחזור אליכם עם מחיר במיוחד בשבילכם!

ניקוי ספות שטיחים וריפודים

אל תשאירו את הריפוד מלוכלך

אנחנו כאן בשבילכם !

או חייגו עכשיו

055-300-2030

דילוג לתוכן
חיוג מהירוואטסאפ