ניקוי ספות שטיחים וריפודים
דף הבית » בלוג » ניקוי יבש לשטיחים

תוכן העניינים

ניקוי יבש לשטיחים

שטיחים הינם פריט אקסקלוסיבי שמדרג כל פינה חשוכה בבית. הוא מסוגל להפוך כל מקום אפל ואפרורי ליוקרתי ונעים. אך כמו אם כל זאת, כדי לשמור על האוויר שאתם נושמים ועל בית יפה ונקי, נצרך מכם לבצע ניקוי יבש לשטיח אחת לזמן מה. ישנן שטיחים שניתן לבצע להם ניקוי בשיטה רטובה, ויש גם כאלה שהוראות היצרן אוסרות זאת וממליצות על ניקוי יבש בלבד. מעוניינים לדעת אלו שטיחים דורשים מה? הישארו איתנו.

לייעוץ חינם והצעת מחיר השאירו פרטים

יתרונות של ניקוי יבש לשטיחים

אם גם אתם מחפשים לבצע ניקוי יבש לשטיחים, ישנן מספר דרכים שאתם מוכרחים לדעת אותם בכדי לבצע את פעולות הניקוי על הצד הטוב ביותר. השטיחים הינם פריט ריהוט הנפוץ כיום במרבית הבתים, והוא בעל תכונות יוצאות דופן. כחלק מהיתרונות שלו השטיח גם מוסיף נופך ייחודי לחלל, משדר את האקוסטיקה, מחמם את החלל ומשרה אווירה חמימה ונעימה. אך אם כל יתרונות אלו, כאשר הוא לא מקבל טיפול וניקוי כראוי הוא עלול לגרום לנזק גדול משדמיינתם. במהלך חייו של השטיח הוא צובר אבק, כתמים, לכלוכים וחיידקים רבים. גם אם תרצו וגם אם לא, השטיח הינו כמו מסנן האוויר של הבית, כך שאם הוא לא יעבור ניקוי קפדני אחת לזמן מה, הוא יגרום לאורחי הבית לנשום חיידקים, טרמיטים ומזהמים אחרים. רוצים לדעת כיצד תוכלו להימנע מזאת? כל זה ועוד במדריך של ניקוי יבש לשטיחים שהכנו עבורכם.

ניקוי שטיחים יבש

מהו ניקוי יבש לשטיח

ניקוי יבש לשטיחים נשמע דבר מסובך שרק חברה מקצועית יכולה לבצע, אך האמת איננה כך. זה עלול להישמע מוגזם ומופרך, אך למעשה ישנן שיטות לניקוי יבש לשטיחים שתוכלו לבצע לבד בבית ללא ציוד תעשייתי ומקצועי. כמובן שישנן שיטות לניקוי יבש לשטיחים שמסוגלות להסיר כתמים ולגרום לשטיח לחזור למצבו החדש. אך למרבה הצער, ניקוי יבש לשטיחים שכולל בתוכו הסרת כתמים, חיטוי ונטרול ריחות רק חברה למודה לניקוי שטיחים במפעל או בבית הלקוח תוכל לספק לכם. אם תרצו לבצע ניקוי יבש לשטיחים לבד האביזר היחידי שתצטרכו הינו שואב אבק, שואב אבק מסוגל לשאול את האבק, החיידקים והלכלוך שנמצאים על פני שטח השטיח ולהרים אותם. ניקוי זה מסוגל לתרום רבות לתחזוקה השוטפת של השטיח.

לקוחות ממליצים
איילת ששון
איילת ששון
קרא עוד
החוויה שלי על ניקוי שטיחים של נקי מחדש מושלמת! שירות אדיב ומקצועי והכי חשוב השטיח חזר נקי כמו חדש
לוי עטרי
לוי עטרי
קרא עוד
השירות היה מצוין ויחס בסדר גמור. זה שטיח יקר מאוד ובן יותר מ 50 שנה והיה חשוב לי מאוד שלא ייגרם נזק. אני מרוצה מאוד שבחרתי בהם ואמשיך להיעזר בהם גם בהמשך.
תמר אפרתי
תמר אפרתי
קרא עוד
וואו! כל פעם הייתי מנקה את השטיח בבית בעזרת חברה או אפילו בעצמי כי לא האמנתי שבאמת מפעל יכול להגיע לתוצאות כאלה. אני עם ילדים קטנים ותינוקת בבית ואפילו הכתמים של הטושים שלהם ירדו לגמרי!
ליהי פרי
ליהי פרי
קרא עוד
הם היו מדהימים. היה חשוב לי שהשטיח יגיע תוך כמה ימים ואמרו שיעשו מאמצים כי השטיח צריך לעבור ייבוש. למרות זאת השטיח חזר אלי לבית תוך 3 ימים ונקי לחלוטין. תודה לכם
הקודם
הבא

3 דרכים שאתם חייבים להכיר בשיטות הניקיון

למעשה, ישנן שלושה דרכים נפוצות לניקוי יבש לשטיחים שאתם בטח תרצו לדעת וליישם אותם בביתכם. אנו נעבור איתכם על 3 דרכים אלו ונמנה את החסרונות וההתרוננות של אלו.

ניקוי יבש לשטיחים באופן ביתי – השיטה היבשה הנפוצה ביותר היא כמובן שימוש בשואב אבק. כדי לבצע ניקוי יבש ותחזוקה שוטפת לא נצרך מכם שואב אבק עוצמתי במיוחד, אפילו שואב אבק Dyson פשוט יכול לתרום רבות במלאכה של התחזוקה השוטפת. כפי שכבר נאמר, יצרני ומפעלי השטיחים ממליצים לבצע ניקוי בעזרת שואב אבק אחת לשבוע לפחות בכדי לשמור על השטיח יפה, רענן ובלי כתמים. אך אם כל היופי והפשטות של ניקוי לבד בבית, שואב האבק העוצמתי ביותר אינו מסוגל להוציא ולנקות כתמים, חיידקים ומזהמים שנמצאים בעומק השטיח, אלה רק את הלכלוך והאבק הגס שנמצאים בפני השטח.

ניקוי מקצועי בבית הלקוח – דרך נוספת לבצע ניקוי הינו להזמין חברה לניקוי שטיחים באופן מקצועי. גם לבעלי מקצוע שמספקים ניקוי שטיחים בבית הלקוח ישנן שיטות רבות לניקוי השטיח, אך השיטה הטובה ביותר הינה שיטה בטכנולוגיית הזרקה ויניקה. בשיטה זו מרססים חומרי ניקיון על גבי השטיח, מקרצפים כראוי ובסיום שואבים את החומרי הניקיון ומנטרלים אותם בעזרת מכשור ושיטות פרופסיונאלית.

ניקוי שטיחים במפעל – למען האמת, לשיטת ניקוי שטיחים במפעל כמעט ואין חסרונות למעט המחיר, כך שאם השטיח שלכם יוקרתי או בעל ערך עבורכם שיטה זו הינה השיטה המומלצת ביותר. בתהליך ניקוי שטיחים במפעל השטיח עובר תהליך ייחודי במכונות מפוארות וייעודיות, כך שאם ביצעתם את הניקוי אצל חברה מומלצת אתם ככל הנראה תקבלו בחזרה שטיח "נקי מחדש". לכן זהו השם שבחרנו לחברה שלנו נקי מחדש, משום שכל לקוח שאנו מספקים לו שירות מקבל את השטיחים והפריטים שהוא שלח אלינו לניקוי נקיים כמו חדשים וארוזים בניילון.

למה לבחור בנו
המלצות
לקוחות ממליצים
אחריות מלאה
שירות בכל הארץ
שירות בכל הארץ

כך תדעו איזה ניקוי השטיח שלכם דורש

ככלל, מרבית השטיחים ניתנים לניקוי בעזרת שיטה רטובה, רק מעט מהשטיחים באמת דורשים ניקוי יבש ללא מים בכלל. אנו לא מדברים על ניקוי יבש מבחירה, שזו היא שיטה מצוינת לעסקים שרוצים לבצע ניקוי שטיחים מקיר לקיר ולא יכולים להסתכן בסגירת העסק עד שהשטיחים יתייבשו. אנו מדברים על ניקוי של שטיחים ניידים בלבד, ככלל נושא זה של ניקוי יבש לשטיחים נהיה מבלבל בשנים האחרונות. לאחרונה, מכיוון שיש חברות שלא משתמשות בחומרי ניקוי איכותיים יצרני השטיחים החליטו לכסות את עצמם ממקרה של נזק בכך שירשמו בתווית היצרן ששטיח זה מיועד לניקוי יבש בלבד (ממש כמו שיש בגדים שניתנים לכביסה וגם שם רשום את אותו דבר, מכיוון שיש אנשים שלא מכבסים כראוי). אך האמת לאמיתה הינה שנצרך להזמין ניקוי יבש לשטיחים רק כאשר רוצים לבצע ניקוי שטיחי משי, ניקוי שטיחים מעור וצמר לא מעובדים, ניקוי שטיחי עור וכו'… וכאשר רוצים לבצע ניקוי שטיחי צמר, וכן ניקוי שטיחים אפגניים וכמובן ניקוי שטיחי חבל במרבית המקרים ניתן לבצע זאת בעזרת השיטה הסטנדרטית.

למה לבצע ניקוי יבש לשטיחים

כמו שנאמר, ישנן שיטות פמיליאריות, ושיטות מקצועיות לניקוי יבש לשטיחים. ההמלצה של יצרני השטיחים הינה לבצע ניקוי יבש לשטיח באופן ביתי, ובעזרת שואב אבק אחת לשבוע לפחות. ניקוי ביתי יתרום רבות למצבו הכללי של השטיח, וימנע מכתמים בלתי צפויים להגיע, אתם שואלים כיצד זה ייתכן?, אנו נסביר. דמיינו לעצמכם פריט בד שמכוסה כולו באבק, ברגע שלא מסירים את האבק והלכלוך היבש, מספיק חצי כוס מים, או אפילו מעט לחות כתוצאה מחלון פתוח כדי שידבק ואבק וללכלוך היבש. ברגע שפעולה זאת של הידבקות הנוזל לאבק מתבצעת, נוצר כתם של חלקיקי בוץ שנדבקים לפני השטיח, וכאשר תדרכו על השטיח הכתם עלול להתפרס על פני השטיח ולכער אותו. אתם כבעלי השטיח לא תהוו לכך שהאבק והמים יתחברו ויצרו כתם, אך זאת היא האמת.

מחפשים לבצע ניקוי מקצועי?

אם וכאשר הגעתם להחלטה שאתם מעוניינים להשקיע בשטיח את ההשקעה הדרושה כדי לבצע ניקוי מקצועי אנו כאן עבורכם. כאשר אתם בוחרים בנו לביצוע המטלה הדרושה של ניקוי השטיח אנו מורידים מכם את הנטל ונושאים באחריות במירב המקצועיות. אנו מספקים ללקוחותינו שירותי ניקוי שטיחים במפעל, וכן ניקוי שטיחים בבית הלקוח. ישנן שטיחים שניתן לבצע עבורם את הניקוי בבית הלקוח, ויש גם כאלה שניתן לבצע עבורם את הניקוי רק במפעל מקצועי עם חדרי ייבוש ראויים.

חברת נקי מחדש מספקת שירותי ניקוי שטיחים יבש בתל אביב, בפתח תקווה, בירושלים ובכל עיר ועיר בארץ ישראל. אנו מספקים שירות איסוף והחזרה מבית הלקוח, כך שאנו מורידים מכם את הנטל הדרוש בשינוע השטיח.

לתיאום, הצעות מחיר וייעוץ חייגו אלינו ונשמח לעזור: 055-3002030

שאלות בנושא יבש לשטיחים

ישנן שיטות רבות לביצוע ניקוי יבש לשטיחים, במאמר שלפניכם העמקנו בשלושה שיטות נפוצות.

מחיר ניקוי יבש לשטיחים משתנה בהתאם למספר פרמטרים כגון: גודל השטיח, סוג השטיח וכו'…

כדי לקבל הצעת מחיר מדויקת תוכלו לשלוח לנו תמונות וגודל של השטיחים בווצאפ ואנו ניתן לכם את כל הפרטים, האפשריות והמחירים לניקיון.

תוכן העניינים

מאמרים אחרונים בנושא
אודות הכותב
Picture of מאיר כהן
מאיר כהן

שלום שמי מאיר כהן בן 38, נשוי לנועם ואבא לאורי ואליאב. מנכ"ל נקי מחדש חברה לניקוי ספות, מפעל לניקוי שטיחים ושירותי ניקוי פוליש, דירות מקבלן ולאחר שיפוץ מהמובילות ביותר בארץ. בעל הסמכה בין לאומית לחידוש טקסטיל. פתחתי את חברת נקי מחדש מתוך רצון להעניק שירות ואיכות שלא רואים בארץ, במיוחד בתחום של שירותי ניקיון. וזאת בדיוק הסיבה לכך שאנחנו החברה היחידה שמתחייבת להגיע לתוצאות הטובות ביותר. במידה ולא עמדנו בהתחייבות שלנו - לא נגבה תשלום.

הישארו מעודכנים
אהבתם? שתפו את החברים
להזמנות והצעת מחיר חייגו:

055-300-2030

או השאירו פרטים ונחזור אליכם עם מחיר מותאמת אישית!
ניקוי ספות שטיחים וריפודים

אל תשאירו את הריפוד מלוכלך

אנחנו כאן בשבילכם !

או חייגו עכשיו

055-300-2030

דילוג לתוכן
חיוג מהירוואטסאפ