ניקוי ספות שטיחים וריפודים
דף הבית » בלוג » ניקוי כתמי זיעה

תוכן העניינים

ניקוי כתמי זיעה

ניקוי כתמי זיעה

שלום לכם, קוראי המאמר היקרים, אני מאיר כהן, ואני פה כדי לחלוק איתכם את הידע שלי בנושא שבו כולנו מתמודדים איתו ברגעים שונים בחיינו – כתמי הזיעה. אתם לא לבד בכך. נכון, הזיעה היא תופעה טבעית ובריאה, אבל הכתמים שהיא משאירה מאחוריה? אותם קשה לסלוח.

כשאני מסתכל על הספה האהובה בסלון, אני מרגיש את הכאב של כל לקוח שפונה אלי. זו לא רק ספה או בגד, זה פריט שמייצג את הבית שלך, את הזמן שלך ואת הטעם שלך. והכתמים? הם מזיקים לזה.

כך גם בנוגע לשטיח היפה או הריפוד במכונית. הכתמים הצהובים האלה הם כמו הציוץ שמרעיש את השקט. הם מגיעים בזמן שאנחנו פחות מצפים להם וכאשר הם מגיעים, הם לא הולכים בקלות.

אז, מה אפשר לעשות? ראשית, יש להבין את הבעיה. הזיעה מכילה מלחים ושומנים, שבהתמצקותם יוצרים את הכתמים הצהובים והלא נעימים האלו. ניקוי שטחי או בסגנון "ניקוי ביתי לבד" לא יספיק כאן בדרך כלל.

כאן נכנסת חברת "נקי מחדש" לתמונה. עם שנים של ניסיון, הבנו אילו חומרים ושיטות הכי מתאימים להתמודדות עם האויב הזה. אנחנו מציעים לכם שירות מקצועי, מהיר ויסודי, שיחזיר לכם את הספה, השטיח או הריפוד למצבם הטבעי והנקי.

זכרו, כשאתם מתמודדים עם כתמי זיעה, אתם לא לבד. אנחנו כאן כדי לעזור, לתמוך ולהוביל אתכם לפתרון המתאים ביותר. אל תוותרו על הרהיטים האהובים עליכם בגלל כתמים שאפשר להוציא.

 

ניקוי כתם של זיעה מהספה האהובה – לא רק לשבת עליה אלא גם לשמור עליה

הספה בסלון היא לא רק מקום לשבת עליו בשקט אחרי יום ארוך, היא גם חלק מרכזי בעיצוב הבית. וכך, כאשר מתווספים אליה כתמים חסרי הברכה, זה מזעזע. במיוחד כשמדובר בכתמי זיעה שהם מהירים להופיע אך קשים להסרה.

אילו חומרים מומלצים לניקוי כתמים מהספה ומהריפוד?

המדריך הזה לניקוי כתמי זיעה מספות וריפודים יעזור לכם להסיר את הכתמים הלא האלו:

 1. ערבבו בבקבוק תרסיס:
 • 1/4 חומץ 5%
 • 2 כפות סודה לשתייה
 • היתר מים
 1. רססו את החומר על גבי כתמי השומן והזיעה.
 2. הברישו בעדינות.
 3. לאחר מכן, השתמשו במטלית לבנה ולחה ונגבו את שאריות חומרי הניקוי.
 4. הקפידו לייבש את האזור היטב ולא לגרום להרטבת יתר.
 5. ניתן לחזור על התהליך מספר פעמים על מנת לקבל תוצאה מושלמת.

 

טיפים לשמירה על הספה בריאה ונקייה באופן כללי

 

 • התרחקו מלשתות או לאכול על הספה כדי למנוע כתמים.
 • השתמשו בכריות וציפיות מגן שניתן לשלוף ולכבס.
 • נקו את הספה באופן תדיר עם מטאטא או שואב אבק.
 • חשוב להזיז את הכריות ולנקות את האזורים החבויים מדי פעם.

 

ניקוי כתמים של זיעה מריפודים – איך נשמרים מכתמים ואיך מנקים אותם כשהם מגיעים?

 

מניעת הכתמים היא חלק חשוב במניעת הצורך בניקוי יתר. חשוב להשתמש בריפודים להגנה ולנקות גם אותם באופן תדיר. אם כתם מתווסף, חשוב לנקות אותו מיד באמצעות השיטות המומלצות שהוזכרו מעלה או בשיטות לניקוי כתמי זיעה ממזרנים או מבגדים וחולצות.

ניקוי כתמים צהובים מהחולצה האהובה – איך להציל ולנקות אותה מכתמי הזיעה?

האמת היא שכתמי הזיעה הצהובים הם אחת הבעיות הנפוצות ביותר אצל הרבה מאיתנו. ולמרות שהם נראים כאילו אין להם פתרון, ישנם דרכים קלות להתמודד עימם.

כאשר מדובר בכתמי זיעה, לא כל הבדים נופלים תחת אותה קטגוריה. בדים סינתטיים יכולים להגביר את כמות הזיעה, וכך להוסיף להיווצרותם של כתמים. לעומתם, בגדים מבדים טבעיים כמו כותנה יכולים לספוג את הזיעה בצורה טובה יותר ולא להותיר כתמים צהובים.

שיטות ניקוי זיעה מבגדים:

 1. ניקוי בעזרת חומרים טבעיים: הטיפול בכתמים באמצעות חומץ 5% וסבון לניקוי כלים הוא אפשרות מצוינת. רססו את החומץ ישירות על הכתם או שרו את אזור הכתם במים המהולים בחומץ.
 2. ניקוי כתמים מצווארון ובית השחי: אחרי השריה או הריסוס, השתמשו בסבון לניקוי כלים לכדי לשפשף את הכתם.
 3. בעת כביסה: כאשר מכבסים כביסה לבנה, הוסיפו כמות גדולה של סודה לשתייה, שתעזור להבהיר את הכתמים ולהפחית את ההצבות.

טיפים לשמירה על החולצה כדי שלא תכתים מלכתחילה:

 • הוסיפו רבע כוס של סודה לשתייה לכל מחזור כביסה מסייעת להפחית את הסיכון להיווצרות כתמים.
 • הימנעות מחומרי ניקוי לכביסה עם אנזימים: חלק מהסבונים המכילים אנזימים יכולים להחמיר את הכתמים או לגרום להב להיות קשים יותר להסרה
 • לאחר הכביסה, יבשו את הבגד באוויר הפתוח ולא במייבש הכביסה.

באמצעות הידע הזה, תוכלו להימנע מהיווצרותם של כתמים צהובים על החולצה האהובה עליכם.

 

זיעה על חולצה

הפתרון המקצועי – מתי זה הזמן לקרוא למומחה?

אף על פי שבעזרת טיפים ושיטות ניקוי שהוזכרו למעלה ניתן להתמודד עם הרבה מכתמי זיעה מהבגדים, הספות והרהיטים שלנו, לפעמים נתקלים בכתמים שמתגלים בפנינו ולא נעלמים לאחר מספר ניסיונות. במקרים אלה, כדאי לשקול לפנות למומחה ולחברת ניקוי ספות וריפודים.

כשאנו נתקלים בכתמים שאינם נעלמים אחרי מספר ניסיונות או כאשר מדובר בבגד או רהיט יקר ערך, השקעת הזמן והכסף במומחה לניקוי יכולה לעשות את הפער.

ההשפעה של הניקוי המקצועי על אורך חיי הרהיט או הבגד

 

ניקוי מקצועי מבוצע על ידי אנשים שמכירים את הבדים והחומרים, ולכן הם יודעים איך לנקות אותם בצורה הכי טובה והכי מרכיבה. ניקוי כזה יכול להאריך את אורך חיי הרהיט או הבגד, לשמור על המראה האסתטי שלו ולהפחית את הזמן שבו נצטרך להחליף אותו.

 

טיפים לבחירת בעל מקצוע אמין:

 

ביקורות והמלצות: חפשו ביקורות באינטרנט לגבי המקום שאליו אתם שוקלים לפנות.

הסמכה מקצועית: בדקו שהמומחה או החברה בעלים את כל האישורים והתעודות הנדרשות.

ייעוץ מקצועי: בפגישה או בשיחת הטלפון הראשונים של הייעוץ אתם יכולים להבין האם אתם מרגישים בנוח עם בכל המקצוע והאם הוא מבין את הצרכים שלכם.

מחיר: אל תלכו רק לפי המחיר הזול, אלא בחרו במקום שייתן את השירות הטוב ביותר במחיר ההוגן ביותר.

בסיום, המטרה היא לוודא שהאזור או הבגד שאתם רוצים לנקות יחזור להראות כמו חדש, ושהתוצאה תשרת אתכם לאורך זמן.

סיכום: חיים ללא כתמי זיעה – האם זה אפשרי?

כתמי זיעה הם בלתי נמנעים, אך עם הדאגה הנכונה והטיפול המתאים, ניתן לשמור על בגדים, ריפודים, ורהיטים במצב טוב ולהימנע מהופעתם.

סיכום השיטות השונות לניקוי כתמים: מתחילים עם חומרים טבעיים כמו חומץ וסבון לניקוי כלים, ובמקרים הקשים יותר – פנייה לשיטות מתקדמות ולמומחים בתחום.

המלצות לשמירה על בגדים, ריפודים ורהיטים נקיים מכתמי זיעה בעתיד: השימוש באבקת סודה לשתייה במהלך הכביסה והוספת חומץ לכביסה לבנה יכולים להסיר ולמנוע הופעה של כתמי זיעה. מעבר לכך, המניעה היא השיטה הטובה ביותר.

הזמנת חברה לניקוי כתמים של זיעה: לא כל הכתמים נעלמים בקלות, ולכן בכמה מקרים הפתרון הטוב ביותר הוא לפנות למומחים בתחום. אם אתם מחפשים אחר פתרון מקצועי לכתמים עקבים או שהם מתעקשים לא להסיר, קראו לנו, "נקי מחדש". אנו מציעים ניסיון רב בניקוי רהיטים ופריטי בד ועור ונעשה הכול לשירותכם. 

התקשרו אלינו לייעוץ בחינם: 055-300-2030.

 

תוכן העניינים

מאמרים אחרונים בנושא
אודות הכותב
Picture of מאיר כהן
מאיר כהן

שלום שמי מאיר כהן בן 38, נשוי לנועם ואבא לאורי ואליאב. מנכ"ל נקי מחדש חברה לניקוי ספות, מפעל לניקוי שטיחים ושירותי ניקוי פוליש, דירות מקבלן ולאחר שיפוץ מהמובילות ביותר בארץ. בעל הסמכה בין לאומית לחידוש טקסטיל. פתחתי את חברת נקי מחדש מתוך רצון להעניק שירות ואיכות שלא רואים בארץ, במיוחד בתחום של שירותי ניקיון. וזאת בדיוק הסיבה לכך שאנחנו החברה היחידה שמתחייבת להגיע לתוצאות הטובות ביותר. במידה ולא עמדנו בהתחייבות שלנו - לא נגבה תשלום.

הישארו מעודכנים
אהבתם? שתפו את החברים
להזמנות והצעת מחיר חייגו:

055-300-2030

או השאירו פרטים ונחזור אליכם עם מחיר מותאמת אישית!
ניקוי ספות שטיחים וריפודים

אל תשאירו את הריפוד מלוכלך

אנחנו כאן בשבילכם !

או חייגו עכשיו

055-300-2030

דילוג לתוכן
חיוג מהירוואטסאפ